Rekord: Krzysztof Burnecki – Andrzej Szal, Andrzej Szymański, Artur Ulanowski, Piotr Szymura, Piotr Jaroszek, Piotr Bubec, £ukasz Mentel, Kamil Szlagor,.
Rekord BB-Sapa Biopaliwa Sosnowiec 1:3 (1:2)
bramka dla Rekord : Andrzej Szymański
Rekord BB - Cekol Tychy 3:5 (0:2)
bramki dla Rekordu : Andrzej Szal, Andrzej Szymański oraz Piotr Szymura
Suszec 25.02.2007r . godz 10.00-16.00
Zespół Rekordu jechał do Suszca z pewnymi obawami . Brak trzech zawodników z podstawowego składu : Grzegorz Figura, Wojciech £ysoń oraz Mateusz Żemła. Dodatkowo na urazy narzekali Piotr Jaroszek i Andrzej Szal. Pomimo tego w zespole z Bielska należało upatrywać ekipy , która przejdzie do dalszych gier po turnieju. Jak pokazał czas tak się jednak nie stało...
W inauguracyjnym spotkaniu z Gwiazdą Ruda Śląska pierwsza połowa należała do Rekordu, czego udokumentowaniem była bramka zdobyta przez Piotra Szymurę strzałem zza pola karnego. W tym okresie gry Rekordziści nie wykorzystali dwóch idealnych sytuacji do podwyższenia wyniku, nie trafiając z najbliższego odległości do pustej bramki . W drugiej połowie role się odwróciły i stroną przeważjącą był zespół Gwiazdy zdobywając dwie bramki. Przez kilka ostatnich minut gry rolę bramkarza Rekordu tradycyjnie przejął Piotr Szymura , który strzałem z dystansu na minutę do końca meczu doprowadził do wyrównania . Warto nadmienić , iż obie drużyny nie wykorzystały krótkich rzutów karnych ( pechowym strzelcem w naszej drużynie był Andrzej Szal, z kolei znakomitą interwencją popisał się bramkarz Rekordu Krzysztof Burnecki broniąc uderzenie piłki z 6 metrów )
O drugim spotkaniu najlepiej nic nie pisać . Przegrana z drużyną środowiskową z Sosnowca nie przynosi chwały naszemu zespołowi . Już w pierwszej minucie Rekord obiął prowadzenie po bramce Andrzeja Szymańskiego z podania Artura Ulanowskiego. Póżniej było już tylko gorzej , zmęczeni Rekordziści grając mecz po meczu bez przerwy, zagrali najsłabsze spotkanie w tym roku doznając porażki 1:3.
Aby awansować dalej należało wygrać ostatni mecz z gospodarzem imprezy Cokolem Tychy . Tyszanie przez praktycznie całe spotkanie mądrze się bronili na 9 metrze parkietu i raz za razem wyprowadzali skuteczne kontry . W ten sposób już w piątej minucie meczu było 2:0 dla Cokola.
Kontaktową bramkę Rekord zdobył dopiero na 5 minut przed końcem spotkania . Atomowym strzałem w samo okenko popisał się Andrzej Szal.
Bielszczanie po raz trzeci w turnieju wycofali bramkarza. Przyniosło to efekt minutę póżniej, gdy Andrzej Szymański wykorzystując podanie Piotra Szymury z najbliższej odległości strzelił gola i doprowadził do remisu 2:2
Zdeterminowani Rekordziści dalej parli do zwycięstwa . Decudująca akcja meczu miała miejsce w 22 minucie . Wtedy to Piotr Szymura dalej grając jako bramkarz silnie uderzył z 10 metrów, piłka odbiła się od poprzeczki, spadła w okolicach linii bramkowej ,sędzia jednak nie patrząc na protesy bielszczan bramki nie uznał . Wykorzystali to tyszanie i strzałem z całego boiska zdobyli bramkę na 3:2 . Za chwilę podwyższyli na 4:2 . Bramka kontaktowa na 4:3 zdobyta przez Piotra Szymurę w ostatniej minucie nie miała już znaczenia. Ostatnie słowo należało do gospodarzy , którzy tuż przed końcowym gwizdkiem zdobyli piątą bramkę.
Podsumowując imprezę , należy zauważyć, że jeszcze nigdy w historii futsalowa drużyna Rekordu nie odpadła z rozgrywek o Puchar Polski na tak niskim szczeblu rozgrywek.