aktualności
o klubie
futsal
liga okręgowa
drużyny młodzieżowe
ośrodek szkoleniowy
sponsoring
BLF
linki

 
 

Młodzicy Rekordu powalczą o mistrzostwo Śląska


Młodzicy Rekordu urodzeni w roku 1994 i młodsi przewodzą w rywalizacji ligi okręgowej BOZPN, wyprzedzając o punkt zespół TS Podbeskidzie. Rozgrywki zakończą się co prawda w niedzielę 17 czerwca, a w ostatnim meczu młodzicy Rekordu zagrają w Żywcu z Góralem/ćzarnymi, których ostatnio pokonali 8:0. Tym niemniej dzień wcześniej rekordziści, jako liderzy rozgrywek i najpoważniejsi kandydaci do pierwszego miejsca w lidze okręgowej, zostali wytypowani przez Beskidzki OZPN do gier fazy finałowej o tytuł mistrzów Śląska. Dlatego już w najbliższą sobotę 16 czerwca o g. 9.00 zagrają z mistrzem Podokręgu Zagłębiowskiego – zespołem Szczakowianki na stadionie miejskim w Jaworznie. Trener młodzików Rekordu Jan Picheta powołał na to spotkanie następujących zawodników: bramkarzy – Sylwestra Jaszczura i Maksymiliana Majdaka; obrońców – Mateusza Wójcika, Konrada Karetę, Krzysztofa Bednarczyka, Tomasza Butora, Pawła Magę; pomocników – £ukasza Pierlaka, Damiana Stawickiego, £ukasza Biela, Leszka Kuszmidera, Michała Hyżego, Remigiusza Mańkę, Michała Mioduchowskiego; napastników – Daniela Jakowenkę, Damiana Dudałę, £ukasza Jastrzębskiego i Bartłomieja Paszka.


dodał: Jan Picheta/ J.Sz.
15-06-2007


 

OK. Dziękuję i pozdrawiam Pana Gutka

dodał: kibic Rekordu
dodano: 18-06-2007   23:45:54

 

oto link do tego newsa: http://www.szczakowianka.home.pl/news.php?id=162

dodał: gutek
dodano: 18-06-2007   14:22:22

 

To był przekopiowany news ze strony Szczakowianki!!! Więc nie podejrzewaj mnie o nieprzychylność bielskim klubom,Rekord wygrał ligę bo był najlepszy i oglądając mecz na szczycie powiedziałem to szczerze że zasłużyli na wygraną!! Ale niestety BOZPN poraz kolejny pokazał swoja amatorszczyznę!! Pozdrawiam

dodał: gutek
dodano: 18-06-2007   14:20:52

 

TRudno się nie zgodzić z komentarzem Pana Gutka z Podbeskidzia , że wyznaczanie reprezentanta naszego okręgu do walki o mistrzostwo Śląska w roczniku 1994 przed rozegraniem ostatniego meczu to zagranie nie fair. Dla młodych zawodników Rekordu to też był duży problem bo w sobotę mecz ze Szcakowianką a nazajutrz mecz w Żywcu. Na szczęście pokonując Śrubiarnię 6:0 Rekord wygrał całe rozgrywki i na szcęście zasłużenie reprezentował nasz Okręg . Czy zawinił nasz BOZPN , czy ŚZPN nie nam decydować . Swoją drogą widać komu kibicuje Pan Gutek z Podbeskidzia , że zacytuję jego post \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Szczakusie pewnie pokonały Rekord 4:2\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ...

dodał: kibic Rekordu
dodano: 17-06-2007   19:28:10

 

W niedawno zakończonym spotkaniu drużyna trampkarzy młodszych Szczakowianki pokonała pewnie zespół Rekordu Bielsko-Biała 4:2. Dzięki temu zwycięstwu „Szczakusie” awansowały do najlepszej czwórki na Śląsku! W półfinale zmierzą się ze zwycięzcą spotkania ROW Rybnik – Polonia Bytom.

dodał: gutek
dodano: 16-06-2007   18:07:08

 

Bardzo dziwne!! Liga młodzików młodszych kończy rozgrywki w niedzielę!! A co by było jakby rekord nie wygrał w żywcu??? Jak dla mnie to powinien być koniec leśnych dziadków w Beskidzkim OZPN!! Gdzie tutaj idea sportu?? Szok i paranoja, po tamtym roku gdzie skrzywdzono rocznik 1993 BBTS Podbeskidzie to kolejny wybryk pseudodziałaczy BOZPN!!!!

dodał: gutek
dodano: 15-06-2007   21:24:44

 

dodaj własny komentarz

Wszystkie NewsyNajblizsze mecze:


Futsal

koniec sezonu


Liga okręgowa

koniec sezonu


mailto: admin