linki

Dąbrowia Jaworzno - Rekord Bielsko-Biała 3:3 (0:1) FUTSAL

Tylko remis w Jaworznie.

Rekord: Krzysztof Burnecki; Andrzej Szal, Andrzej Szymański, Piotr Jaroszek, Mateusz Żemła, Wojciech £ysoń, Piotr Bubec, Piotr Szymura, Grzegorz Figura; £ukasz Mentel.
19 min. 0:1 Piotr Bubec,
21 min. 0:2 Piotr Jaroszek,
26 min. 1:2
33 min. 2:2
35 min. 2:3 Andrzej Szymański
39 min. 3:3
Jaworzno 4.02.2007 r. godz. 18.30
Remis 3:3 w Jaworznie trudno uznać za sukces bielskiej drużyny , pamiętając iż jesienią Rekordziści rozgromili we własnej hali Dąbrowię 13:1.
Wyniki rywali w rundzie rewanżowej nakazywały natomiast przedmeczową ostrożność ( wygrana ze Strzelcem Gorzyczki 10:7 i nikła porażka z WSB Chorzów 4:6) .
Przez większość spotkania przewaga w posiadaniu piłki należała do Rekordu, natomiast goście ograniczali się do szybkich kontrataków . Ukoronowaniem przewagi była bramka Piotra Bubca , który wykorzystał dalekie podanie Piotra Szymury i płaskim strzałem ustalił wynik do przerwy .
Po zmianie stron Piotr Jaroszek wykorzystał niezdecydowanie obrońców gospodarzy i silnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadził Rekord na prowadzenie 2:0 .
W tym momencie wydawało się , że jest już po meczu . Dąbrowia rzuciła się do ambitnych ataków , narażając się na kontry bielszczan . W tym okresie gry Rekord zaprzepaścił kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku.
Brak umiejętności dłuższego przytrzymania piłki skończył się utratą dwóch bramek .
Na 5 minut przed końcem meczu Andrzej Szymański wykorzystał precyzyjne podanie od Andrzeja Szala pokonując dobrze spisującego się bramkarza gospodarzy . Jaworznianie nie mając nic do stracenia ruszyli do ataku i na minutę przed końcem meczu wyrównali .
Rekordziści po raz trzeci w trzech ostatnich meczach wycofali bramkarza . W tym okresie gry najpierw Andrzej Szymański z najbliższej odległości nie zdołał pokonać bramkarza Dąbrowii , a na kilka sekund przed końcem meczu Piotr Szymura stojąc w bramce Rekordu zdołał zatrzymać piłkę na lini bramkowej .
Wracając do Bielska-Białej cała drużyna Rekordu miała o czym myśleć ...